Hakkımızda

Hizmetlerimiz ?

E-ticaret Çözümleri
SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu )
İnternet Reklamcılığı ( Google Adwords )
Web Tasarım Hizmetleri
Web Yazılım Hizmetleri

Kurumsal

Mex e-ticaret  2012 yılında kurulmuş ve 2012’den itibaren İzmir’de seo, web yazılım, e-ticaret sistemleri ve bilişim ile ilgili her dalda hizmet vermektedir. Bu alanlarda ki tecrübelerimiz doğrultusunda internet teknolojisini en iyi kullanan firmalar arasında yer almaktayız. Şimdi tecrübelerimiz ve profesyonel kadromuz ile birlikte e-ticaret konusunda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

E-ticaret kullanımının Türkiye'de ciddi bir potansiyel oluşturması ile beraber, çalıştığımız firma ve şirketlere en iyi şekilde kullanabilecekleri bir yazılım altyapısı sunarak, en iyi şekilde e-ticaret yapmalarını sağlamaktayız.

Şirketimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerine devam etmiştir. 2012 yılından beri bir çok büyük firma ile çalışmış olup, kısa sürede büyük bir gelişim sağlamıştır. İçerik uzmanları, seo uzmanları ile birlikte bir e-ticaret sitesi için gereken tüm projeleri titizlik ile hazırlamaktadır.

Şirket olarak, Türkiye'de müşterilerimizin zahmetsiz ve daha kolay yoldan e-ticaret alanında faaliyet göstermesinde etkin bir rol oynamak ile beraber, Teknolojik gelişmeleri en yakından takip eden ve bu bağlamda paralel bir şekilde, çözüm odaklı projeler üreten ekibimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma anlayışı benimsemeye devam ediyoruz. 

 

Çözümlerimiz

neler yapiyoruz ?

E-Ticaret Paketleri
E-Ticaret Paketleri
E-ticaret yazılım çözümleri

Şirketimizin, sizler için oluşturduğu e-ticaret çözümleri ile ilgili, hizmet sağlamaktayız.

Read more

Google SEO
Google SEO
Arama Motoru Optimizasyonu

E-Ticaret sisteminizi kurduktan sonra, satmış olduğunuz ürün ve ürün guruplarına ilişkin google arama motoru üzerinde çalışma yaparak, ürün ve hizmetlerinizi 1.sayfaya taşıyoruz.

Read more

İnternet Reklamcılığı
İnternet Reklamcılığı
Google Adwords İnternet Reklamları

Partneri olduğumuz google firması ile, adwords üzerinden uzmanlarımız neticesi ile, reklamlarınızı yapıyoruz.

Read more

[mvb_contact_us_module main_title="?=xLBsZXRpxZ9pbSBCaWxnaWxlcmltaXo=" main_title_type="h4" main_title_align="left" main_title_style="0" main_title_allocate="0" main_title_allocate_type="last_worlds" main_title_icon="" main_title_icon_position="0" main_title_icon_size="?=MjQ=" main_title_icon_color="e2e5e6" main_title_decoration="0" sub_title="?=wqA=" sub_title_type="h4" main_title_addition_padding="" address="?=xLBzbWV0IEthcHRhbiBNYWguIDEzNjcgU2suIE5vIDogMiBLLjQgRC40MTAgS29uYWsgLSDEsFpNxLBS" phone="?=MDg1MCA4ODUgMDMgNzM=" email="?=aW5mb0BtYXhldGljYXJldC5jb20=" background_style="main" text_align="0" effects="0" css="" css_styles=""][/mvb_contact_us_module]

Max E-ticaret İstatistikleri !

Max ile güçlü bir E-ticaret altyapısına hazırmısınız ? İstatistiklerimiz ile, bizi tercih eden müşteri portföyümüz her geçen gelişmek ile beraber, Türkiye'de uygun fiyatlı e-ticaret çözümlerinde 1.sırada yer almaktayız.

119
Mutlu Müşteri
424
Özel Şablon Tasarımı
harika tasarimlar
1073
Eğitim Dökümanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir